Kontakt

Mam na imię Joanna, a z wykształcenia jestem finansistką. Nigdy jednak nie miałam styczności z tym zawodem, nie licząc miesiąca pracy w banku, co było ewidentną pomyłką. Większość mojego życia zawodowego przepracowałam w marketingu. Poza tym zawsze lubiłam pisać, zamęczałam swoich znajomych listami, pisałam pamiętniki, a dużo później długie maile. W mojej wczesnej młodości nie było internetu, ani takich możliwości rozwijania swoich umiejętności pisarskich jak teraz. A pamiętniki zawsze wpadały w nieproszone ręce…

Blog JoannaDo pisania bloga przymierzałam się od wielu lat. Szukałam tylko dobrej daty, żeby zacząć. Przez lata temat ten odkładałam na później, aż w końcu pomyślałam, że jak nie teraz to chyba nigdy i siadłam przed komputerem. Początkowo pisałam dla znajomych na Facebooku i kiedy zobaczyłam mnóstwo pozytywnych komentarzy i uśmiechów, pomyślałam, że czas rozwinąć skrzydła.

W momencie, kiedy zaczęłam pisać tego bloga miałam 39 lat, trzech synów i nowy dom. W tym czasie mój średni syn rozpoczął naukę w szkole, starszy do poszedł do 4 klasy, a najmłodszy właśnie skończył roczek. Mąż od zawsze pracował poza naszym miejscem zamieszkania, więc dzieci wychowuję sama, od weekendu do weekendu. Radzę sobie jednak dobrze. Zdarzyło mi się pracować na zmiany i ani razu nie korzystać z L4. Kwestia organizacji i dobrego planowania. 

Wszystkie przedstawione przeze mnie opowiadania z naszego życia są prawdziwe i ja też jestem w nich prawdziwa. Staram się spojrzeć na te nasze perypetie trochę z boku i z uśmiechem, choć czasem nie jest mi do śmiechu, nerwy puszczają, a wszystko dookoła jakby się sprzysięgło przeciwko mnie.

Teksty z życia naszej rodziny przeplatam wpisami o podróżach z dziećmi, książkach, które czytam i prostych i szybkich do przygotowania potrawach.

Prowadzę fanpage na:

Facebooku: https://www.facebook.com/domnaglowie/

Istagramie: https://www.instagram.com/domnaglowie/

Pinterest: https://pl.pinterest.com/domnaglowie/

Twitterze: https://twitter.com/domnaglowie

Zapraszam!

Kontakt: