Kontakt

Traktorki dla dzieci, zabawki rolnicze. Traktorki Rolly Toys. Brykacze.pl - sklep z zabawkami.

Mam na imię Joanna i jestem mamą trójki chłopców. To głównie o nich opowiada ten blog, a także o zwykłym życiu, powszechnych problemach, które pewnie ma każda rodzina i trochę o spędzaniu wolnego czasu.

kontaktDo pisania bloga przymierzałam się od wielu lat. Szukałam tylko dobrej daty, żeby zacząć. Przez lata temat ten odkładałam na później, aż w końcu pomyślałam, że jak nie teraz to chyba nigdy i siadłam przed komputerem. Początkowo pisałam dla znajomych na Facebooku i kiedy zobaczyłam mnóstwo pozytywnych komentarzy i uśmiechów, pomyślałam, że czas rozwinąć skrzydła.

W momencie, kiedy zaczęłam pisać ten blog miałam 39 lat, trzech synów i nowy dom. W tym czasie mój średni syn rozpoczął naukę w szkole, starszy do poszedł do 4 klasy, a najmłodszy właśnie skończył roczek. Mąż od zawsze pracował poza naszym miejscem zamieszkania, więc zostałam z tym całym naszym bałaganem sama na polu bitwy – bo czasem tak wygląda mój dzień. Jednak radzę sobie i staram się patrzeć na wszystkie nasze perypetie z poczuciem humoru, choć czasem wcale nie jest mi do śmiechu, nerwy puszczają, a wszystko jakby sprzysięgło się przeciwko mnie.

Na moim blogu znajdziesz wpisy o wychowaniu dzieci (chłopcy rocznik 2005, 2008 i 2013), edukacji, testy zabawek, recenzje książek (dla dzieci i dla kobiet), a także proste przepisy na szybki obiad.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i poznamy się lepiej. Zachęcam do zaglądania na mój facebookowy fanpage, na którym dużą popularnością cieszą są moje dialogi z mężem i dziećmi. Miłego czytania!

 

Prowadzę fanpage na:

Facebooku: https://www.facebook.com/domnaglowie/

Istagramie: https://www.instagram.com/domnaglowie/

Pinterest: https://pl.pinterest.com/domnaglowie/

Twitterze: https://twitter.com/domnaglowie

Zapraszam!

Kontakt: