Śmieszne filmiki – moje TOP 10

0 190

Śmieszne filmiki na dobre zagościły na naszych imprezach. Taki znak czasów – wszyscy sobie pokazujemy coś śmiesznego, co mamy zapisane na naszych smartfonach. Zawsze, kiedy spotykamy się z przyjaciółmi, wprost prześcigamy się, kto znajdzie coś naprawdę powalającego. A potem padamy ze śmiechu.

Traktorki dla dzieci, zabawki rolnicze. Traktorki Rolly Toys. Brykacze.pl - sklep z zabawkami.

Odkąd obśmialiśmy się na całego na którejś z imprez z jakiegoś filmiku z internetu, zrozumiałam, że udostępnianie w realu jest o wiele lepsze niż w wirtualu. Coraz częściej pokazujemy sobie różne medialne nowości, które przelatują przez internety, bo fajniej jest pośmiać się razem. Nie za pomocą przycisku “like” czy “LOL”, a tak zwyczajnie na głos i do rozpuku. Niektóre z tych śmiesznych filmików bawią mnie do łez. Nawet stworzyłam taką prywatną listę przebojów. Zobaczcie TOP 10! (kolejność przypadkowa):

Nr 1 – Gość, który zaśmiewa się z różnych modowych hitów. No i ma rację. Ten facet po prostu powala! Śmiechem!

 

Nr 2 – Z tego padłyśmy i ha-ha!łyśmy przez cały urlop. Końcówka najlepsza!

 

Nr 3 – Mniej więcej taką mam minę, kiedy mąż pyta mnie ile startów miała pompa ciepła albo gdzie zniknęły pieniądze z konta 🙂

 

Nr 4 – Ten “pijarowiec” powalił mnie nie wiem ile razy. Obejrzyjcie do końca!

 

Nr 5 – Ja też wydaję taki okrzyk codziennie rano. Nawet jak jestem bez maseczki 🙂

 

Nr 6 – To się udało matkojedyna – jakie to prawdziwe.

 

Nr 7 – filmik z cyklu “Zobaczcie, jakim jestem idiotą”

 

Nr 8 – z tego filmiku najbardziej uśmiali się nasi mężowie

Nagle, czytając w sypialni książkę, usłyszałam dochodzący z tarasu taki mega ryk śmiechu, że aż zeszłam na dół upewnić się, czy z nimi wszystko w porządku. Myślę, że taki ubaw mogą mieć tylko faceci, choć ja też się śmiałam oczywiście. Choć przez większość wieczoru miałyśmy z moją przyjaciółką zagwozdkę: w jakim stanie było narzędzie, którym grali obaj panowie i czy to aby jest możliwe?

 

Nr 9 – to mi trochę przypomina moje zmagania z workoutem Cindy Crowford

 

Nr 10 – A ten filmik, drogie panie, pozostawiam bez komentarza 😉

Zagłosujecie, który numer podobał Wam się najbardziej? Czekam na wasze typy! A może macie swoje własne? Wrzucajcie do komentarzy linki i podzielcie się ze mną swoimi śmiesznymi filmikami!

 

Może ci się również spodobać

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.